Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowiska:

 Pomocnik mechanika (możliwość przyuczenia)

Zadania:

  • Pomoc przy montażu podzespołów i zespołów według dokumentacji technicznej,
  • pomoc przy przeprowadzaniu planowych remontów, napraw i przeglądów samochodów.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i nabywania nowych kwalifikacji.

Wymagania:

  • Umiejętność wykonywania prostych napraw części i sprzętu,
  • odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.

Oferta skierowana do osób poszukujących miejsca na zdobycie doświadczenia, podnoszenia swoich kwalifikacji, pierwsza praca.

Elektryk Samochodowy – Diagnosta (możliwość przyuczenia)

Zadania:

  • Wykonywanie diagnoz i napraw zgodnie ze zleceniem,
  • samokształcenie w zakresie nowości produktowych i technologicznych.

Oferujemy:

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (specjalność: elektryk, elektrotechnik, elektronik),
  • umiejętność diagnozowania usterek oraz analitycznego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • znajomość obsługi komputera,
  • uczciwość, odpowiedzialność, systematyczność i punktualność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres praca@bryksa.eu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bmcar Grzegorz Bryksa zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”